/Files/images/_.jpgЗапрошення батькам

Шановні батьки! Монастирищенська районна бібліотека для дітей, де читає Ваша дитина, розпочинає програму літніх читань «У книг немає канікул».
Ця програма направлена на сприяння активного читання, організації відпочинку та змістовного дозвілля читачів-дітей у період літніх канікул, яка розпочинається 1 червня і закінчується 31 серпня 2016 року. Тому, важливо зберегти звичку читання і влітку. У дітей, які читають під час літніх канікул не втрачаються навички читання, ніж у тих, хто цього не робить. Хто ж краще бібліотеки зможе допомогти дітям корисно провести час за книгою?
Всіх дітей міста Монастирище запрошуємо приєднатися до літніх читань цього року та полюбити читати книги. Зайдіть або зателефонуйте у нашу книгозбірню за адресою: вул. Жовтнева, 12 телефон 2-19-63 і дізнайтесь як Ваша дитина зможе стати читачем, а також взяти участь в заходах програми літніх читань «У книг немає канікул».
Сподіваємось бачити Вас і Ваших дітей в бібліотеці цього літа.

З повагою, працівники книгозбірні