Літературно-краєзнавча мандрівка: "Майстри пера Монастирищини"

2016-05-26

Була проведена для учнів 5-х класів МНВК "Ерудит".
Україна - це наша земля, наш рідний край, це наше місто Монастирище зі славною багатовіковою історією, мудрими талановитими людьми. Серед них - це дясятки відомих та цікавих людей. Сьогодні наша літературно-краєзнавча мандрівка про відомих письменників та поетів нашого краю: Захар та Яків Горчаруки, Олександр Петриченко, Федір Бойко, Ольга Лаврик, Катерина Бульба, Наталія Лавренчук та Марина Калінчук.
Ці талановиті люди своєю творчістю прославили наш край, своїми поетичними рядками нагадують нам аби ми, українці, незабули з якого ми роду-племені, пишалися своїм краєм, своєю малою Батьківщиною./Files/images/IMG_9730.JPG/Files/images/IMG_9728.JPG/Files/images/IMG_9729.JPG/Files/images/IMG_9727.JPG/Files/images/IMG_9733.JPG/Files/images/IMG_9736.JPG